درباره من

متخصص تولید محتوا و گرافیک

تولید محتوای گرافیکی و ویدئویی یکی از مهمترین و اصلی‌ترین فرآیندهای توسعه و پیشرفت روزافزون کسب و کار شما است که اجازه می‌دهد تا شکوفایی خلاقیت و نوآوری در شرکت شما اتفاق خیلی سریع و هوشمندانه رخ دهد.
حمیدرضا غزالی با سابقه تولید محتوای گرافیکی برای تعداد بالایی از شرکت‌های داخلی نه‌تنها می‌تواند چراغی روشن برای تولید محتوای خلاقانه در کسب و کار شما باشد، بلکه می‌تواند به صورت ویژه‌ای شما را قادر سازد تا در فضای کسب و کار آنلاین مدل تولید محتوای خود را توسعه بخشیده و به صورت خلاقانه‌ای جهش داشته باشید.

وب سایت:
اینستاگرام:
شماره تماس:

بیوگرافی و تخصص‌

حمیدرضا غزالی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته شیمی کاربردی می‌باشد، که در زمینه گرافیک، موشن گرافیک و تدوین دارای تجربه چندین ساله می‌باشد.
ایشان تاکنون با چندین شرکت داخلی در زمینه های مختلف تولید محتوا و طراحی اعم از آموزش پرسنل، تولید محتوا مختص سوشال مدیا مارکتینگ، تدوین، موشن گرافیک و دیگر مباحث گرافیک و هنری همکاری داشته اند.

شما می‌توانید دوره‌های آموزشی مختلف ایشان در زمینه‌های مختلف گرافیک را از این وبسایت تهیه نمایید و حتی با ایشان ارتباط برقرار کرده تا مشاوره‌های مرتبط با تولید محتوا برای کسب و کار خود را کسب کنید.

ارسال پیغام

    دوره های آموزشی من

    !

    هیچ مطلبی یافت نشد

    متاسفیم، مطلبی مرتبط با جستجوی شما پیدا نشد.