تجهیز اینستاگرام و واتساپ به ChatGPT

نسخه بتا این چت بات در حال حاضر در واتس اپ و اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کرده است و می‌تواند جریان های پیچیده چت را در زمان واقعی مدیریت کند.

از لحظه معرفی چت بات هوشمند و اینکه همه افراد دانستند که ChatGPT چیست هر روز شاهد امکانات و کاربردهای جدیدی از آن هستیم. کاربران ایرانی به سرعت با نحوه ثبت نام در ChatGPT آشنا شدند و از سرویس رایگان آن استفاده کردند. شنیده‌ها حاکی از این است شرکت محصولات و خدمات فناوری Noesis.Tech قصد دارد از طریق یک چت بات جدید، فناوری GPT را با اینستاگرام و واتس اپ ادغام کند.

Siddharth Bhansali بنیانگذار Noesis. Tech در مصاحبه اخیر خود اشتیاق خود را نسبت به رویکرد این شرکت برای ارائه تجربیات جدید کاربر ابراز کرد و گفت: چت بات مجهز به GPT ما، نحوه تعامل برند‌ها با مشتریان را تغییر خواهد داد و کاربران را به سمت خدمات هدایت می‌کند.

این هوش مصنوعی می‌تواند به ذهن دسترسی پیدا کند. برای این منظور Noesis. Tech یک مدل GPT۳ را با حجم زیادی از داده‌های زبانی و محاوره‌ای آموزش داده و آن را با نیاز‌های مختلف مشتریان تطبیق داده است. می‌توان گفت ساختار این چت بات به گونه‌ای باز طراحی شده است که می‌توان از آن برای تعامل با طیف وسیعی از کاربران استفاده کرد.

وی ادامه داد: «ما در مورد استفاده از فناوری هوش مصنوعی برای افزایش بهره وری مشتریان خود در نحوه انجام تجارت هیجان‌زده هستیم. کاربران ما می‌توانند به قابلیت‌هایی دست یابند که قبل از استفاده از ربات‌های آموزش دیده توسط GPT امکان‌پذیر نبود. چت بات‌ها امکانات‌های فوق‌العاده‌ای به شرکت‌ها می‌دهند که از آن‌ها برای تعامل با کاربران خود استفاده می‌شود.

نسخه بتا این چت بات در حال حاضر در واتس اپ و اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کرده است و قادر است جریان‌های پیچیده چت را در زمان واقعی مدیریت کند، Noesis. Tech همچنین در تلاش است تا با ارائه به روز‌رسانی‌های منظم و خدمات پشتیبانی منظم و دقیق، عملکرد مطلوب محصول را تضمین کند و مشتریان سازمانی خود را راضی کند.

دیدگاهتان را بنویسید