The Change
تاریخ شروع

1:00 ب.ظ

دوشنبه - 1402/05/23

تاریخ پایان

11:00 ب.ظ

سه شنبه - 1402/05/31

آدرس

استان یزد - حضوری (بزودی)

درباره رویداد

به دنیایی جدید خـــوش آمـــدیـــــــد!

به تغییر خوش آمدید، دوره‌ای که به شما ابزارها و دانش لازم برای کسب مهارت‌های ضروری در زندگی امروزی را ارائه می‌دهد. در این دوره، با سه مبحث اصلی “خودشکوفایی”، “اعتماد به نفس”، و “فن بیان و اصول ارتباطی” آشنا خواهید شد تا به شما کمک کند به یک نسخه بهتر از خودتان تبدیل شوید.

خودشکوفایی: خودت را کشف کن

در این بخش از دوره، با مفهوم خودشکوفایی و اهمیت آن در توسعه فردی آشنا می‌شوید. استاد خودشکوفایی، خانم عسل دشتی نژاد، به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید با شناخت بهتر از خودتان، زندگی را به بهترین شکل رقم بزنید. این بخش به شما کمک می‌کند تا با تغییر نگرش‌های منفی به خود، به یک فرد مطمئن‌تر و موفق‌تر تبدیل شوید.

اعتماد به نفس: کلید دستیابی به دستاوردهای بزرگ

آیا تا به حال خودتان را در مواجهه با چالش‌های زندگی کم‌اعتماد دیده‌اید؟ آقای علی معزالدینی، استاد اعتماد به نفس، در این بخش به شما یاد می‌دهد چگونه با تقویت اعتماد به نفس، به دستاوردهای بزرگ‌تری در زندگی دست پیدا کنید. اعتماد به نفس، یک ابزار قدرتمند است که می‌تواند در همه جنبه‌های زندگی شما تأثیرگذار باشد.

فن بیان و اصول ارتباطی: هنر ارتباط با دیگران

در دنیای امروز، توانایی صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن با دیگران بسیار اهمیت دارد. دکتر فواد ذکری، استاد فن بیان و اصول ارتباطی، به شما نشان می‌دهد چگونه با بهره‌گیری از فنون بیان و اصول ارتباطی موثر، بهترین شکل ممکن با دیگران در ارتباط خواهید بود. این مهارت‌ها به شما در موفقیت‌های شغفت‌انگیز شغلی و ارتباطات شخصی کمک می‌کنند.

شروع کنید و تغییر را تجربه کنید!

با این دوره مهارت‌های مهمی را کسب می‌کنید که به شما در مسیر موفقیت و خودشکوفایی کمک خواهند کرد. همکاری با اساتید برجسته خودشکوفایی، اعتماد به نفس و فن بیان و اصول ارتباطی، به شما فرصتی را می‌دهد تا به تغییر و بهبود وضعیت فردی و حرفه‌ای خودتان بپردازید. این دوره فرصتی است تا به دنیایی جدید پا گذارید و با انگیزه و شور به تغییراتی مثبت و شگفت انگیز در زندگی خود بپیوندید.

اطلاعات دوره

دوره تغییر “The change” در چهار جلسه به صورت “حضوری” برگزار خواهد شد.

اســـاتید دوره تغیــیــر سرکار خانم دشتی‌نـــژاد، جناب علی معـزالـدینـی و جناب دکتر ذکــری می‌باشند.

  • جلسه اول: خودشکوفایی
  • جلسه دوم: اعتماد به نفس
  • جلسه سوم: فن بیان و اصول ارتباطات
  • جلسه چهارم: کارگاه جمع بندی

مطمئن هستیم، آماده‌اید تا با ما در این ماجراجویی به سوی تغییر همراه باشید!

پس منتظر حضور شما در دوره “تغییـــر – The Change” هستیـــــــم.

 

“ایـن دوره بــــــزودی بــــرگــــزار خــــواهــــد شـــد.”